Tapeta dekoracyjna Sandudd Moomin 5164-3

Obserwując najnowsze wnętrzarskie trendy, można zauważyć, że coraz więcej osób decyduje się na tapety, które powracają do łask. Są estetyczne, łatwo się je zakłada i mogą być prostym sposobem na szybką zmianę wystroju. W naszej ofercie posiadamy tapetę z uroczymi bohaterami serialu animowanego, książek oraz komiksów rodzeństwa Tove i Larsa Janssonów. Idealna propozycja na ścianę do pokoju dla młodszych, jak i starszych fanów kultowych Muminków.

Tapeta dekoracyjna – Sandudd Moomin 5164-3

Tapeta dekoracyjna Sandudd Moomin

Moomin to nowy wzór stworzony przez firmę Sandudd będącą największym producentem tapet w Finlandii. Marka wytwarza swoje produkty, zachowując wszystkie skandynawskie standardy dotyczące dbałości o środowisko naturalne. Tapety powstają w sposób bezemisyjny i ekologiczny - ich bazowy składnik to włókna celulozowe. Z tego względu stanowią bezpieczne rozwiązanie nawet dla osób cierpiących z powodu alergii.

Sandudd Moomin - Specyfikacja

Tapeta Moomin została wyprodukowana z flizeliny. Jest odporna na ewentualne uszkodzenia w trakcie montażu na ścianach. Ponadto nie kurczy się lub nie rozciąga po wyschnięciu, dlatego idealnie pozostanie w miejscu, gdzie została przyklejona. Ma bardzo ładny, minimalistyczny wzór, na którym przeplatają się wszystkie postaci z popularnej serii o Muminkach. Szata kolorystyczna utrzymana została w szarości i srebrze, dlatego będzie świetnie pasować do każdego wnętrza bez względu na styl.

Tapeta dekoracyjna 5164-3 - Cena

Długość tapety Moomin wynosi aż 11 m, natomiast szerokość jest równa 0,53 cm. Jeśli umiejscowić tapety flizelinowe na konkretnej półce cenowej wśród innych, ten rodzaj plasuje się po papierowych i winylowych, a przed tymi wykonanymi z włókna szklanego. Dwie pierwsze propozycje cechują się jednak mniejszą odpornością na czynniki zewnętrzne, ścieranie lub usuwanie zanieczyszczeń. Natomiast ostatnia w razie uszkodzenia może podrażnić skórę i błony śluzowe ze względu na włókno szklane w składzie.

Sprawdź nasze tapety ozdobne!
Tapety dekoracyjne

Sandudd Moomin Tapeta dekoracyjna 5164-3 - opinie zadowolonych klientów

Zamówiłam tę tapetę, ponieważ mam sentyment do Muminków i bardzo lubiłam o nich czytać. Z tego względu postanowiłam zamontować ją na ścianach pokoju córki, która choć jest jeszcze mała, powoli także poznaje ten świat. Polecam, bardzo estetyczna tapeta.


Marcelina

Tapeta do pokoju przedszkolaka okazała się strzałem w dziesiątkę. Kuba bardzo lubi Muminki, dlatego ulegliśmy jego namowom. Produkt jest solidnie wykonany, ładny, wytrzymały i co najważniejsze - odporny na czyszczenie w razie nieprzyjemnych wypadków.


Konrad

Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić tę tapetę. To już kolejny produkt marki Sandudd w naszym domu, z którego jestem zadowolona. Tapeta jest antyalergiczna, co stanowi wymóg ze względu na uczulenia syna oraz ma wzór w dobrze odwzorowane muminki.


Alicja

Na początku byłam nieco sceptycznie nastawiona do wyboru tej tapety, ponieważ kojarzyły mi się z trudnym naklejaniem, zrywaniem i mało satysfakcjonującym efektem końcowym. Jednak ten produkt sprawdził się świetnie, a przede wszystkim bardzo spodobał się córce.


Zuza